MAKIJAŻ ŚLUBNY

Oferta

Makijaż w dniu ślubu musi spełniać kilka cech, powinien być świeży, ale podkreślający Waszą urodę i indywidualność, jest przede wszystkim fotograficzny, wygląda pięknie w świetle dziennym jak i wieczorowym.

Makijaż w dniu ślubu poprzedza wizyta na makijażu próbnym, podczas której dobieramy odpowiednią dla Was kolorystykę, kosmetyki i staramy się stworzyć wizerunek zgodny z Waszym ogólnym zamysłem ślubu. Nie rezygnujcie z tego makijażu, jesteśmy w stanie wykluczyć ewentualne alergie, często nigdy nie widziałyście się w pełnym i mocniejszym makijażu, jest to też moment na ewentualne zmiany.

Pakiet ślubny stacjonarny:

Makijaże, które wykonam u siebie w studio.

Makijaże próbne ślubne wykonuję w miesiącach styczeń-kwiecień. Jest to odpowiedni zapas czasu, żebym mogła podpowiedzieć jaki dobrać plan pielęgnacyjny, w myśl zasady - "podstawą ładnie wyglądającego i trwałego makijażu jest wypielęgnowana cera". Na spotkanie dobrze jest przygotować zdjęcie kreacji ślubnej, biżuterii, fryzury, inspiracje makijażu. Makijaże próbne wykonuję od poniedziałku do czwartku. Spotkanie próbne pozwoli dobrać odpowiedni makijaż, wyeliminuje alergie. Jest to idealny moment na oswojenie się z makijażem i przemyślenie jakie ewentualne zmiany możemy wprowadzić w dniu ślubu.

 • Makijaż ślubny

  280zł
 • Makijaż ślubny próbny

  280zł
 • Makijaż na sesję poślubną / na poprawiny

  250zł
 • Makijaż dla Pań z otoczenia panny młodej

  250zł
 • Makijaż i fryzura na sesję poślubną

  od 400zł

Pakiet ślubny dojazdowy:

Jest to rezerwacja całego dnia na Twoją uroczystość. Na miejsce przyjeżdżam z odpowiednim oświetleniem, kosmetykami, krzesłem charakteryzatorskim.

 • Makijaż ślubny

  1700zł
  Makijaż dla panny młodej i makijaż dla 4 Pań (w przypadku mniejszej ilości Pań, cena nie ulega zmianie)
 • Makijaż dla każdej kolejnej osoby

  250zł

Dojazd na terenie szczecina gratis. Dojazd poza Szczecin - dopłata liczona 1.50zł/km. Kilometry liczone w obie strony. Korekta pana młodego gratis. Wpłata zadatku w wysokości 20% jest podstawą rezerwacji terminu. Jeśli Twój ślub jest oddalony > 150km lub powyżej 1.5h drogi od Szczecina, dojazd wyceniam indywidualnie.

Zapraszam do odwiedzenia galerii/portfolio z moimi pracami wykonanymi na tą szczególną okazję.

TOP